Menu

Kontakt

RAISA spol. s r.o.
Havlíčkova 822
280 02 Kolín IV

Tel.: +420 311 240 080
Fax: +420 321 679 123

Datová schránka: f6bv8wv

Aktuality

Změna sídla společnosti

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali, že firma RAISA, spol. s r.o. se v průběhu měsíce listopadu 2010 přestěhovala do nových prostor v ul. Havlíčkova 822, Kolín IV.

 

ISO 2010

Ve dnech 21.9.2010 a 22.9.2010 jsme se stali držiteli systému 14001:2004 a OHSAS 18001:2007 a zároveň jsme obhájili recertifikační audit QMS dle standardu ISO 9001:2008. Tyto certifikáty by nám měly být dodány v průběhu měsíce listopadu. Po jejich obdržení tyto zveřejníme.

Kontakty

Firemní údaje

Jednatel společnosti

 
 

 

Ing. Václav Vobora, MBA
- viz.ředitel společnosti
- viz.ředitel společnosti
vobora@spel.cz

Ředitel společnosti

 
 

 

Miroslav Ledvina
+420 311 240 081
+420 602 161 054
mledvina@raisa.cz
(ledvina@raisa.cz)

Obchodní ředitelka
Obchod a servis Úložen
klíčů UK20,UK30,UK7

Projekty, projektování

 

Šárka Válová
+420 311 240 083
+420 602 331 983
svalova@raisa.cz info@raisa.cz
(valova@raisa.cz)

Vedoucí ekonomického
a personálního odd.
 

 

Ing. Václava Adámková
+420 311 240 085
+420 602 334 229
vadamkova@raisa.cz
(adamkova@raisa.cz)

Obchodní referent,
manažer jakosti

 

.................

+420 311 240 099

 Příprava a realizace       staveb

 

 

 Petr Kvíz
 
+420 778 751 753
pkviz@raisa.cz


Vedoucí střediska
stavbyvedoucích - hlavní stavbyvedoucí

Projekty, projektování
 

Jiří Biško
+420 311 240 082
+420 602 331 982
jbisko@raisa.cz
(bisko@raisa.cz)

Stavbyvedoucí
 

 

  

Josef Havíř
+420 311 240 090
+420 602 371 967
jhavir@raisa.cz

Stavbyvedoucí
 

 

 

Jan Hauf
+420 311 240 084
+420 602 331 984
jhauf@raisa.cz
(hauf@raisa.cz)

Stavbyvedoucí
 

 

 

Ivan Lahuta
+420 311 240 087
+420 724 311 247
ilahuta@raisa.cz
(lahuta@raisa.cz)

Skladové hospodářství
 

 

Martincová
+420 311 240 088
+420 602 203 186
sklad@raisa.cz

   
       

Ústředna

+420 311 240 080